تور اندونزی 7 شب و 8 روز بالی

معرفی 10 تا از بهترین دیسکو های شبانه در بالی . تور بالی . بهترین مکان ها برای تفریحات شبانه و دیسکو های بالی اغلب در سرتاسر مناطق جنوبی کوتا؛ لژیان؛سمینیاک و چندین نقطه در اطراف بوکت گسترش میابند. اکثر دیسکو های بالی از نیمه شب شروع می شوند. تفریحات و سرگرمی ها در غالب دیسکو های شبانه؛ رستوران ها و میکده ها و… انجام میرپذیرند. در اینجا ما لیستی از 10 دیسکو برتر بالی را به منظور لذت بردن و رقم زدن بهترین شبها با دوستان و همراهانتان به شما معرفی کنیم.

مکان هایی برای پارتی رفتن در بالی

 

1. دیسکو اسکای دم سوپر

دیسکو اسکای دم سوپر بالی

اسکای دم سوپر یکی از دیسکو های اصلی در میان مکان های مختلف دیگرکه در خیابان اصلی لژیان هستند بشمار میرود.  سرتاسر این مکان با وجود دیسکو های داخلی متعدد ایستگاه زندگی شبانه است,اما اگر شما به دنبال صحنه دیسکو اصلی با وجود رقص نورهای لیزری,سیستم صوتی فوق العاده و دی جی های معروفی که اکثرا برترین دی جی های سال شناخته شده اند هستید پس این مکانی هست که باید بروید. قبل از پارتی شما میتوانید در کافه و رستوران های پشت بام که شامل فری فلو بینتنگ هستند لذت ببرید.

(روزانه از ساعت 21:00 تا اوایل صبح باز می باشد)

 

 

2 دیسکو میرر بالی لانگ

دیسکو میرر بالی لانگ

دیسکو میرر بالی لانگ در جاده اصلی پتیتنگت واقع در سمینیاک پذیرای شب زنده دار ها برای پارتی گرفتن میباشد که با تفاوت هایی همراه است.طراحی داخلی و کلی این مکان با کلیسای گاسیک مشابهت دارد, با موزاییک های درخشان؛پنجره هایی با شیشه های منقوش و سقف های بلندی که با سیستم های روشنایی لیزری منطبق گشته تا به یکی از بینظیرترین مکان ها برای رقص شما تبدیل شود.

( روزهای چهارشنبه و شنبه از ساعت 23:00 تا 4:00 باز می باشد)

 

 

3 بونتی دیسکوتک

بونتی دیسکوتک بالی

بونتی شپ یا به عبارت ساده تر بونتی دیسکوتک یکی از مکان های افسانه ای در بالی می باشد که به پارتی های وت اند وایلد معروف است.این مجتمع تفریحی شامل  یک دیسکوی بزرگ,پیست رقص, رستوران و بار مشروب می باشد.

( روزانه از 20:00 تا 4:00 می باشد)

 

 

4 جنجا

دیسکو جنجا بالی

جنجا شامل ویژگی های یک رستوران خاورمیانه ای بسیار شیک و سطح بالا می باشد و پله های مارپیچی آن  شما را به سمت دیسکو شبانه هدایت میکند جایی که در بار آن که در مجاورت پیست رقص است ترکیب عالی از کوکتل ها و مشروبات الکلی سرو می شود.

(روزهای چهارشنبه و شنبه از ساعت 22:00 تا 2:00 باز می باشد)

 

 

5 دیسکو شبانه اوپیوم

دیسکو شبانه اوپیوم بالی

اوپیوم یکی از دیسکو های دو بخشی شبانه ی بالی واقع در سمینیاک می باشد, جایی که می توانید با بطری های مشروب وی آی پی در دسترس و پیشخدمت های شخصی که در نقاط مشخص شده دیسکو منتظر خدمت رسانی به شما هستند به پارتی بپردازید.موسیقی های دیسکو عمدتا از آهنگ های رقص معروف و تکنو می باشند, از ویژگی های دیگر این دیسکو حضور دی جی های بین المللی و دیگر هنرمندان می باشد.

 

 

6 انجین روم

دیسکو انجین روم بالی

انجین روم یک دیسکو شبانه ی 3 طبقه در خیابان اصلی و مرکزی لژیان است که هر شب با جمعیتی که اکثر آنها جوان هستند پر از صدا و شور و هیجان می شود. این دیسکو در بعداز ظهر و خیلی زودتر از بیشتر دیسکو های شبانه  ی در امتداد آن باز می شود. مهمان ها می توانند از پیاده روی لژیان مستقیما وارد پیست رقص اصلی شوند و این به اولین قدم هیجان انگیز معروف است.

(روزانه از ساعت 16:00 تا 4:00 باز می باشد)

 

 

7 پیرامید کلاب بالی

دیسکو پیرامید کلاب بالی

پیرامید کلاب بالی در جالان تقریبا بین کوتا و لژیان واقع شده است. این دیسکو شبانه از شب زنده دارها با حضورمهمان ها و دی جی های بین المللی که با پخش اهنگ های تکنو و..  در پیست رقص غوغا به پا میکنند پذیرایی میکند.

(در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت22:30 تا 6:00 باز است)

 

 

8 ولوت اند هیپنوتایزد

دیسکو ولوت اند هیپنوتایزد بالی

ولوت اند هیپنوتایزد بالی در کوتا بیچوالک فرصت عالی را فراهم میکند تا از تماشای غروب آفتاب کوتا در حالیکه روی عرشه ی دنج درحال استراحت هستید لذت ببرید. گاهی اوقات دی جی ها در زمان غروب آفتاب روی عرشه اجرا می کنند و درست بعد از آن درهای هیپنوتایزد به سمت دیسکو اصلی باز و پذیرای شما در پارتی عالی داخل کشتی می شوند.

(در روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 21:00 تا 3:00 باز می باشد)

 

 

9 بوش وی وی آی پی کلاب

بوش وی وی آی پی کلاب بالی

دیسکو بوش وی وی آی پی به دیسکو های شبانه کوتا اضافه می شود که در جالان بای پس واقع شده است. از ویژگی های بوش می توان به سیستم های صوتی قدرتمند مارتین آودیو, سیستم های نوری چشمک زن و لیزری پیشرفته اشاره کرد. امکانات اجرای کریوکی در اتاق ها وجود دارند و تالار دیسکو دارای امکانات عالی می باشد.

(کریوکی از ساعت 13:00 تا 2:00 و دیسکو از ساعت 22:00 تا 3:00 باز می باشد)

 

 

10. رد رابی کلاب

رد رابی کلاب بالی

دیسکو رد رابی یکی از دیسکو های شبانه سمینیاک است جایی که میتوانید به دنبال یک همراهی عالی با نوشیدنی ها و دورهمی های بعد از شام باشید. این مکان شامل ویژگی هایی از قبیل تراسی همراه با نسیم خنک و سرو مشروب, موسیقی های جاز بلوز و…, وهمچنین اتاق پشتی خصوصی برای  داشتن تجربیات منحصربفرد بیشتر.

(هر روز از ساعت 17:00 تا 4:00 باز می باشد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09359740097