دیسکوهای پاتایا

دیسکوهای پاتایا یک جای خوب و معروف  برای پارتی گرفتن است، به خاطر این که بهترین کلوپ های شبانه را دارد. این کلوپ ها که بیشتر در واکینگ استریت  معروف  قرار دارند، دهها سال است که با گروه پارتی انیمالز و ساختن شبی شاد و شلوغ کسب درآمد می کنند. اکثر این کلوپ ها  مجهز به جدیدترین سیستم های صدا ونور هستند واز دی جی های معتبر بین المللی دعوت به کار می کنند. بهترین گزینه ها برای موسیقی عبارتند از: هاوس، ای دی ام، ترنس، هیپ هاپ، و آراند بی. برخی کلوپ های بزرگ و چند بخشی  تمام این موسیقی ها  را اجرا می کنند. کلوپ های شبانه پاتایا اکثرا موسیقی و زمان خوبی دارند، برخلاف  خیلی از بارهای آبجو و گوگو ها که درشما واکینگ استریت خواهید یافت و فقط چند رقصنده کایوت دارند.

1. دیسکو میکس پاتایا

دیسکو میکس پاتایا

دیسکو میکس پاتایا یک کلوپ جذاب و پرزرق و برق  و واقعا پرطرفدار است.  میکس دیسکوتک در طبقه بالای ساختمانی درست بعد از انتهای واکینگ استریت  قرار دارد، فضایی حدود 900 متر مربع دارد و به دوبخش تقسیم شده است؛  یک بخش با سبک تجملی که  در آن موسیقی هیپ هاپ و آر اند بی  اجرا می شود و بخش مدرن کریستال پالاس که در آن موسیقی هاوس و ترنس اجرا می شود. دی جی های  بین المللی و محلی  خوشنام، محیطی جادویی و سرگرم کننده ایجاد و جمعیت جوان و شاد  را جذب می کنند.

 

2. دیسکو پیر پاتایا

دیسکو پیر پاتایا

پیر یک دیسکوی خیلی باکلاس دیگراست که سیستم های صوتی مدرن و  صفحه نمایش ال ای دی خیلی بزرگ، طراحی چند مرحله ای و چراخ های لیزری  دارد. ورودی بسیار درخشان آن شما را به مکانی هدایت می کند که پر شده از جوانان اهل پارتی و محلی های با طبقه اجتماعی بالا.

 

3. دیسکو لوسیفر

دیسکو لوسیفر پاتایا

یکی از دیسکوهای قدیمی و خوشنام در خیابان واکینگ استریت بهترین مکان در پاتایا برای هیپ هاپ است. کلوپ به دو بخش تقسیم شده است، هر دو بخش طراحی مشابهی با تم جهنم دارند، مانند ورودی یک غار دوزخی. منطقه جلویی دقیقا شبیه یک بار کاملا راحت است.

 

4. دیسکو کندی شاپ پاتایا

دیسکو کندی شاپ پاتایا

دیسکو کندی شاپ پاتایا، با داشتن درختان نخل، فواره ها و صندلی های نرم و کاناپه از بیرون کمی شبیه یک کلوپ ساحلی به نظر می رسد. علاوه بر این یک باربزرگ مرکزی، یک پیست رقص کوچک اما شلوغ و یک هیپ هاپ و آراند بی  شاد وعالی از ساعت 21:00 به بعد دارد.

 

5. مارین دیسکو پاتایا

مارین دیسکو پاتایا

مارین دیسکو، کلوپ اصلی پاتایا است. مارین دیسکو دهها سال است که در واکینگ استریت قرار دارد و و در نزد محلی ها و توریست ها بی نهایت محبوب باقی مانده است. این کلوپ به شدت مدرنیزه شده است، با صفحات ال ای دی روشن  در ورودی و سیستم های نور و صدای مدرن در داخل، به این ترتیب قدمت خود را نشان نمی دهد.

 

6. دیسکو گالیور واکینگ استریت پاتایا

دیسکو گالیور واکینگ استریت پاتایا

زمانی که از انتهای جاده ساحلی  به واکینگ استریت می آیید، اولین باری که می بینید گاالیور است . البته  بیشتر  بار ردکار(ماشین قرمز)  نامیده می شود،  به خاطر کادیلاک قرمز کنار دیوار که شما را مجاب می کند وارد بار شوید.

 

7. دیسکو اینزامنیا پاتایا

دیسکو اینزامنیا پاتایا

کلوپ اینزامنیا  در حدود نیمه واکینگ استریت بالای آی بار محبوب قراردارد، این کلوپ دکوری حرفه ای، سیستم های نور و صدای عالی و پیست رقصی بزرگ و بسیار شلوغ دارد که به استیج های کوچکی برای رقصنده های کایوت تقسیم شده است. بعد از نیمه شب شلوغ تر است، به ویژه آخر هفته ها و تعطیلات و مناسبت های تقویم که غالبا شاد و شلوغ است. دی جی های محلی و بین المللی مطرح ترکیب خوبی از موسیقی هاوس و ی دی ام اجرا می کنند و نوشیدنی که با قیمت مناسب عرضه می شود، اینزامنیا را به مکانی پرطرفدار و محبوب برای گردشگرن و محلی ها تبدیل کرده است.

 

8. دیسکو لیما لیما پاتایا

دیسکو لیما لیما پاتایا

لیما لیما اشتراکات زیادی با میکس دیسکو دارد، و دقیقا زیر آن واقع شده است، در انتهای بالی های  در واکینگ استریت. لیما لیما یک  مکان  مدرن و به روزاست که به دوبخش تقسیم شده است، در یکی موسیقی هیپ هاپ و ار ند بی اجرا می شود و در بخش دیگر موسیقی ترنس، هاوس و ای دی ام.

 

9. دیسکو 808 پاتایا

دیسکو 808 پاتایا

دیسکو 808 که دقیقا بالای فروشگاه آبنبات قرار گرفته، خلاقانه ترین طراحی و سبک را در پاتایا دارد. کلوپ 808 متشکل از فضاهای سرپوشیده کوچک  که منتهی به یک بار روشن  نزدیک استیج می شوند.  با این طراحی شما  می توانید با دوستانتان دور یکی از میزها جمع شوید و از جمع تا حدی جدا شوید، در عین حال می توانید از رقص فریبنده هم لذت ببرید. اینجا با اجرای ترک های عالی هاوس و ای دی ام یکی از شیک ترین جاهایی است که عنوان کلوپ درجه یک را به خود اختصاص می دهد.

 

10. دیسکو دی کلاب پاتایا

دیسکو دی کلاب پاتایا

دیسکو دی کلاب طراحی کمی غیر معمولی دارد،  ورودی باریک و درازوطولانی ترین بار در تایلند را دارد. باری که 18 متر طول دارد.  در چنین بار طویلی شما می توانید انتخاب وسیعی از آبجو و نوشیدنی های الکلی داشته باشید و از ترک های موسیقی هیپ هاپ که از لژ دی جی  پخش می شود لذت ببرید.

One thought on “دیسکوهای پاتایا

  • 17/06/2018 at 15:23
    Permalink

    با بعضی از دوستان به دیسکو میکس رفتیم تا هیپ هاپ را در پاتایا تجربه کنیم. دو طبقه رقص در این باشگاه وجود دارد و ما به یکی که به معنای واقعی کلمه “هیپ هاپ” نامیده می شود رفتیم. خوب ما آنجا رفتیم و آنها درام و باس / تکنو شیز را پخش کردند … نه هیپ هاپ. بنابراین پس از حدود 30 دقیقه از این، من خسته شدم و با مدیر صحبت کردم و گفتم تنها دلیل این که من با دوستانم به اینجا آمده ام این است که آنها “یک طبقه” برای هیپ هاپ دارند، پس چرا از هیپ هاپ در این دیسکو خبری نیست؟ سپس به او گفتم که می خواهم یک بررسی انجام دهم و هیچ کس را به اینجا نیاورم که به این نوع موسیقی علاقه دارد. مدیر در مورد این بسیار خوب بود و گفت که او می تواند با دی جی صحبت کند. او خواسته ما را انجام داد، و موسیقی در نهایت به هیپ هاپ تغییر کرد … اما پس از آن دوباره کار خود را کردند. اگر شما به دنبال جایگاهی برای شنیدن برخی از انواع رپ یا هیپ هاپ این است، اما با یک احتیاط، شما ممکن است مجبور به دائما از آنها بخواهید بازی کنند. دو کوپن برای یک کوپن نوشیدنی بود اما پس از آن نوشیدنی ها بسیار گران هستند.

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید تور
09359740097