دیسکوهای تفلیس

خیلی ها عقیده دارند دیسکوهای تفلیس از نظر دیسکوداری بهترین در اروپای شرقی است، زیرا فرهنگ پارتی گرفتن و دیسکو داری در این شهر یک سبک زندگی شده است. نمی توان دقیقا توضیح داد که چرا دیسکوداری در کوتاه ترین مدت اینقدر گسترش یافته است. اما نمی توان از این حقیقت هم گذشت که فرهنگ دیسکوداری در تفلیس تقریبا به بالاترین حد خود رسیده است. 5 تا از برترین دیسکوهای شبانه به انتخاب ما عبارتند از:

1. دیسکو باسیانی تفلیس

دیسکو باسیانی تفلیس

باسیانی یکی ازمشهورترین دیسکوهای شهر است که سیستم صدای فوق العاده ای دارد و با استفاده از این سیستم بهترین موسیقی های تکنو و هاوس را تمام طول شب پخش می کند. باسیانی که اواخر سال 2014 افتتاح شد، و به یک استخر قدیمی زندگی تازه ای بخشید، یکی از مکان های پرطرفدار گرجی برای تجربه موسیقی رقص تبدیل شده است. جزئیاتی که به باسیانی اعتبار زیادی داده اند عبارتند از : سیستم صدایش، که یکی از بهترین هاست، نور پردازی مناسب، اعضا، که شامل قهرمانان محلی مانند اچ وی ال و زیتو، همینطور برنامه هفتگی آن که بهترین دی جی های تکنو و هاوس را ازسرتاسر جهان دعوت می کند.

2. دیسکو متک وارز تفلیس

دیسکو متک وارز تفلیس

متک وارز در اواخر دهه 50 به رستوران تبدیل شد و سال 2012 این مکان درنهایت تبدیل به بهترین فضای اختصاصی برای موسیقی الکترونیکی و هنری شد. در حال حاضر متک وارز در سالن اصلی خود بهترین موسیقی هاوس و دیسکو زیرزمینی و در سالن دوم که کوچکتر است فهرست متنوعی از موسیقی اکسپریمنتال گرفته تا هیپ هپ را ارائه می دهد. یک بالکن با منظره رو به رودخانه متک واری هم دارد. سیستم صدا آکوستیک است که از نظر بیشتر مردم یکی از بهترین ها در جهان است. دیسکو از زمان افتتاح تاکنون پذیرای هنرمندان بین المللی و بومی، دی جی ها و وی جی ها بوده است و سه بار برنده جایزه شده است.

3. کافه گالری و دی دی گالری

 

دیسکو دی دی گالری تفلیس

کافه گالری به خاطر جو صمیمانه ای دارد کمک می کند افراد همدیگر را ببینند، به همین دلیل محبوب و پرطرفدار است. علیرغم این که کافه گالری ظرفیت کمی دارد یعنی در سالن اصلی کمی بیشتر از یک پیست رقص و فضایی برای کمتر از هزار نفر دارد اما پذیرای هنرمندان هاوس و تکنو مانند دنیل بل، تاما سومو، بو ویلیامز، لاکوتی و غیره است. دی دی گالری که سال 2015 افتتاح شده است، هنرمندان معتبرهاوس و تکنو از دریک می از دیترویت گرفته تا کنی لارکین ازبرلین را پوشش می دهد.

4. دیسکو موزامزیرا ازو تفلیس

دیسکو موزامزیرا ازو تفلیس

موزامزیرا یک دیسکو نیست، موزامزیرا فستیوال موسیقی نیست، حتی یک جا برای جمع شدن هم نیست، موزمزیرا همه این ها با هم است. گروهی از دی جی ها وجاست فرندها، برند موزامزیرا را در سال 2014 ایجاد کردند، که از ان زمان دارند یکی از خلاقانه ترین و صمیمانه ترین و رنگی ترین برنامه ها را در گرجستان رقم می زنند. موزامزیرا ازو را شاید بتوان بهترین جشن روباز در تابستان گرم تفلیس در پارک متاتسمیندا درنظر گرفت که منظره زیبایی رو به تفلیس دارد. می توانید بچه هایتان را برای برنامه های روزانه ببرید اما آمادگی رقص شبانه را داشته باشید به همراه افرادی که در تفلیس ریلکس کرده اند.

5. دیسکو ویتامین تفلیس

دیسکو ویتامین تفلیس

ویتامین درست کنار یکی از محبوب ترین دریاچه های تفلیس واقع شده است، دریاچه تورتل که مکانی عالی برای بچه های شماست، ویتامین کوبز یک فضای روباز با یک پیست اصلی، یک کافه روباز و یک استیج اکسپریمنتال است. کوبز یک استیج تکنو با 160 منبع آبنمای زیبا است که در فضای باز قرار دارند. استیج هر جمعه باز است. سالن بعدی به سری برنامه های هاوس شهرت دارد. استیج اکسپریمنتال که وود نام دارد فضایی است که هنرمندان محلی و هنرمندان خارجی عصر یک شنبه در آن موسیقی زنده اجرا می کنند. موسیقی ، طبیعت وحشی و آبشار محیطی حقیقتا جادویی را خلق می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید تور
09359740097